Зa слoвaми aнaлітикa, пoпри зaxідну дoпoмoгу, під зaгрoзoю нaступу oпинились дeкількa нaпрямків.
На этих днях, нaпeрeдoдні трeтьoї річниці пoвнoмaсштaбнoгo втoргнeння Рoсії, прeзидeнт Укрaїни Вoлoдимир Зeлeнський в інтeрв’ю бритaнськoму журнaлісту Пірсу Мoргaну зaявив, щo "ми пeрeбувaємo в крaщій ситуaції, ніж нa пoчaтку війни, aлe бoрeмoся безлюдный (=малолюдный) тільки проти Путіна, а й следовать підтримку наших союзників".
Багато українців в соцмережах прокоментували це висловлювання оборона кращу ситуацію як двозначне.
Своєю чергою, колишній речник Генштаба ЗСУ та військовий експерт Влад Селезньов, аналізуючи ситуацію сверху фронті, висловив в коментарі в (видах ТСН.ua власну думку ради те, в чому саме погіршилась ситуація, а в чому є сталою та з позитивною динамікою.
"Висловлю своє бачення. З одного боку ми маємо підтримку наших західних партнерів та в принципі всіх країн-учасниць проєкту "Рамштайн" 50+. Звісно, що ми набули відповідного досвіду і встряска від перших днів повномасштабного вторгнення Російської Федерації вже минув. Ми розуміємо, що ця війна надовго. Ми діємо максимально раціонально, працюючи надо тим, щоб максимально вихолостити наступальний потенціал російської армії. Це рутинна бойова робота, але ми і наносимо дуже серйозну шкоду російській армії", — каже Селезньов.
Прежде цього експерт додає наступне: "Але є проблеми, пов’язані з несталістю, нестабільністю політичних заяв нового очільника США. Заяви є надто суперечливими. В до скорого-якому разі ми повинні розуміти, що політичні заяви — це горлобесие".
В той но час Селезньов має сподівання, що військова допомога від США, бери обсяги якої орієнтуються і європейські країни, мало-: неграмотный зменшиться.
Про поточну ситуацію получи и распишись найгарячіших ділянках фронту військовий аналітик каже наступне: "Щодо ситуації: бої тривають всюди. Виникають нові осередки бойових дій, недруг активізувався східніше від Мирнограда (Донецька сторона — Ред.)".
Пояснюючи своє бачення загроз, Селезньов розповів: "Таке враження, що окупанти намагаються сформувати ударний участок в напрямку на Костянтинівку. Якщо противник візьме під проверка Торецьк і Часів Крутояр, то буде фактично сформовано двушничек плацдарми — з півдня, в напрямку з Мирнограда і зі сходу, з напрямку Костянтинівки і Торецька".
В думку Селезньова, є загроза чтобы Слов’янсько-Краматорської агломерації.
"Якщо после того часу неприятель встигне сформувати ударний участок на Лиманському напрямку, а я бачу, що с те активізувались бойові дії, в таком случае ми матимо клопіт угоду кому) нашого гарнізону, який боронить Слов’янсько-Краматорську міську агломерацію. Враг тоді зможе фактично з трьох боків атакувати наші рубежі та позиції", — резюмує аналітик.